KOSZYK JEST
PUSTY

BEZPŁATNA DOSTAWA

sklep@eperuki.pl

Rodzaje peruk

KATEGORIE PERUK

Standardowa peruka jest w całości wykonana maszynowo. Gęstość włosów jest tak dobrana, by peruka jak najlepiej imitowała naturalny wygląd. Dobrze prezentują się fryzury z grzywką maskującą przód czepka.

Peruka z Tiulem zwana jest Lace Front lub z siateczką. Ten typ peruk wykończony jest z przodu tiulem, na którym ręcznie tkane włosy układają się naturalnie w każdym kierunku. Fryzury z przedziałkiem lub zaczesane do tyłu zyskują realistyczny wygląd. 

Peruka Mono zwana też Monofilament lub Monotop, wykonana jest częściowo z mikroskóry, na której włosy są tkane ręcznie. Włosy zaczesane w dowolnym kierunku „wyrastają” z jedwabistego podłoża w naturalnym kolorze skóry. Tył bazy jest szyty maszynowo.

Te podstawowe techniki szycia peruk mogą być łączone w różnym stopniu dla uzyskania najlepszego wyglądu względem ceny. Każda peruka ma możliwość dopasowania wielkości do naszego obwodu głowy.

 

RODZAJE CZEPKA PERUKI

Peruki Standard: czepek (baza) peruki wykonany w całości maszynowo.
Estetica Design nazywa ten typ peruk Pure Strech Cap.

Jon Renau stosuje nazwę Traditional Cap.
 
 
 
 
 
Peruki z Tiulem: czepek peruki wykończony z przodu tiulem zwanym też siateczką, dla naturalnej linii włosa. Włosy tkane na bazie z tiulu naśladują całkowicie włosy rosnące naturalnie. Szeroko stosowaną nazwą tego typu peruk jest Lace Front.
 
 
 
 
 
Peruki Mono zwane są też Monofilament lub Monotop. Czepek peruki z mikroskórą z przodu i na czubku. Włosy zaczesane w dowolnym kierunku „wyrastają” z jedwabistego  podłoża w naturalnym kolorze skóry. Tył bazy jest szyty maszynowo. Prześwity między włosami naśladują skórę głowy.
 
 
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl