KOSZYK JEST
PUSTY

BEZPŁATNA DOSTAWA

sklep@eperuki.pl

O nas

 

Idea sklepu ePeruki.pl powstała z myślą o kobietach pragnących uatrakcyjnić swój wygląd w łatwy i wygodny sposób. Jako że włosy to podstawa naszego wizerunku, estetyczna fryzurka najlepiej podnosi poczucie własnej wartości i samozadowolenia.

Prowadzimy salon peruk i sprzedaż kosmetyków w mieście St. Petersburg na zachodnim wybrzeżu Florydy. Nasze okolice są licznie odwiedzane przez turystów. Mamy więc klientki z różnych stanów, Kanady i Europy, w tym z Polski. Zaskakuje je dobra jakość współczesnych peruk syntetycznych, ich naturalny wygląd i lekkość. Panie wybierają peruki 

            ku radości – zmieniając fryzurkę i kolor na imprezę,

            dla wygody – ukrywając zaniedbane włosy,

            z konieczności – zastępując rzadkie, mizerne włosy lub ukrywając ich utratę na skutek choroby.

 

Oferta peruk w USA jest bardzo bogata. Dokonując wyboru na rynek polski, stawiamy na najlepszą wartość, co oznacza jakość względem ceny i długotrwałość. Z tego powodu głównie oferujemy peruki syntetyczne, produkowane w Indonezji z japońskiego włókna,  względem tych z włosa naturalnego.

Zachęcamy Cię do wyboru twarzowej fryzury i koloru.  Jeśli masz wątpliwości i pytania skontaktuj się z nami. Odpowiemy w ciągu 24ch godzin, ze względu na różnicę czasu.

Cieszymy się, że udało nam się zrealizować naszą ideę z zagranicy i udostępnić Rodaczkom indywidualny import peruk i nowe możliwości zadbanego wyglądu. Peruka dziś to więcej niż zastępcze włosy z konieczności! Życzymy udanych wyborów!

 

Jeśli chcesz poznać ABC Peruk odwiedź nasz blog i zapisz się do newslettera.
 
Irena
Właścicielka sklepu

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl